Media o nas

Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami na temat Szkółki pływania dla niemowląt Delfin.

„Szybka nauka pływania”

„Pierwsza w regionie szkółka pływacka dla niemowląt ma ruszyć we wrześniu na pływalni przy ul. Krakowskiej. Bez obaw można będzie w niej oswajać z wodą w basenie nawet czteromiesięczne niemowlęta….”

cyt. Gazeta Wyborcza  z dnia 12.07.2002r.

„Z kołyski prosto do basenu”

„KIELCE. Od września rusza pierwsza w województwie szkółka pływania dla niemowląt i dzieci do lat czterech….”

cyt. Słowo Ludu z dnia 29.07.2002r.

„Plums! do wody”

„Basen kryty przy ul. Krakowskiej w Kielcach raz w tygodniu zmienia się w raj dla niemowląt. Dzieci buźkami do rodziców! – woła trener Artur Baran. Zanurzamy je powoli, żeby nie przestraszyć….”

cyt. Twoje Imperium z dnia 29.12.2003r.

„Raczkowanie w basenie”

„Do nauki pływania entuzjastycznie nastawieni są rodzice.-Przychodzimy tu już od dwóch miesięcy. Jestem przekonany, że zajęcia na basenie pozytywnie wpłyną na stan zdrowia dzieci i ich rozwój fizyczny. Maluchy nabywają obycia z wodą, nie boją się. I przede wszystkim to dla nich ogromna frajda-zapewnia Marcin Gajewski, tata dziewięciomiesięcznego pływającego Mikołaja…..”

cyt. Gazeta Wyborcza z dnia 13.01.2003r.

„Wrzucone w wodę kilkunastomiesięczne dzieci piszczą z radości BOBASY NA FALI”

„Na mały basenik przy ul. Krakowskiej w Kielcach z dziećmi przychodzą nie tylko rodzice, ale i babcie. Pływają nawet mamy w zaawansowanej ciąży. Dziewięciomiesięczne niemowlęta czują się w wodzie jak ryby. To dla nich nic nowego – przekonuje trener Artur Baran.-Przecież zanim się urodziły, pływały w wodach płodowych……” 

cyt. Słowo Ludu magazyn