Aktualności
program rabatowy
W tej chwili na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

...

"Szybka nauka pływania"

"Pierwsza w regionie szkółka pływacka dla niemowląt ma ruszyć we wrześniu na pływalni przy ul. Krakowskiej. Bez obaw można będzie w niej oswajać z wodą w basenie nawet czteromiesięczne niemowlęta...."

cyt. Gazeta Wyborcza   z dnia 12.07.2002r.


 

"Z kołyski prosto do basenu"

"KIELCE. Od września rusza pierwsza w województwie szkółka pływania dla niemowląt i dzieci do lat czterech...."

cyt. Słowo Ludu z dnia 29.07.2002r.


 

"Plums! do wody"

"Basen kryty przy ul. Krakowskiej w Kielcach raz w tygodniu zmienia się w raj dla niemowląt. Dzieci buźkami do rodziców! - woła trener Artur Baran. Zanurzamy je powoli, żeby nie przestraszyć...."

cyt. Twoje Imperium z dnia 29.12.2003r.


 

"Raczkowanie w basenie"

"Do nauki pływania entuzjastycznie nastawieni są rodzice.-Przychodzimy tu już od dwóch miesięcy. Jestem przekonany, że zajęcia na basenie pozytywnie wpłyną na stan zdrowia dzieci i ich rozwój fizyczny. Maluchy nabywają obycia z wodą, nie boją się. I przede wszystkim to dla nich ogromna frajda-zapewnia Marcin Gajewski, tata dziewięciomiesięcznego pływającego Mikołaja....."

cyt. Gazeta Wyborcza z dnia 13.01.2003r.


 

"Wrzucone w wodę kilkunastomiesięczne dzieci piszczą z radości
BOBASY NA FALI"

"Na mały basenik przy ul. Krakowskiej w Kielcach z dziećmi przychodzą nie tylko rodzice, ale i babcie. Pływają nawet mamy w zaawansowanej ciąży. Dziewięciomiesięczne niemowlęta czują się w wodzie jak ryby. To dla nich nic nowego - przekonuje trener Artur Baran.-Przecież zanim się urodziły, pływały w wodach płodowych......"

cyt. Słowo Ludu magazyn